Tanel Kiik vajutas nuppu ja asi hakkas tööle!

“Toiduabi saba oli ükskord nii pikk, et läks uksest välja ja ulatus edasigi – seisti vihmas ja lörtsis külma tuule käes.” Nii ütleb Karl Laas, kes on TLPL juhatuse liige. Sellest hetkest alates hakkasime otsima lahendust, kuidas liikmete elu kergemaks teha. “Mõte järjekorrasüsteemi hankimiseks Hansabi poole pöörduda ei tulnud kohe. Enne vaatasime  läbi ka Amazoni pakkumised, kuid sealt paljusid lahendusi ei tarnita Eestisse. Lõpuks pöördusimegi Hansabi poole. Meie õnneks oli Hansab valmis ka süsteemi ise paigaldama. Suur tänu selle eest!”

Hansab AS paigaldas numbrisüsteemi TLPL ruumidesse täiesti tasuta. Edaspidi tuleb osta ainult uusi numbrirulle, milline kulu ei ole võrreldes liikmete mugavusega märkimist väärt.

Hansab paigaldatud numbrisüsteemi avamise au oli sotsiaalminister Tanel Kiigel, kes meile 07.02. külla tuli. Minister tegi süsteemis esimese funktsionaalse nupuvajutuse ning kutsus sisse järjekorra esimese numbri. Liikmetele uus numbrisüsteem meeldis ning paljudel oli naeratus näol.

Hansab sai oma lahke teo eest  tänukirja, millele on alla kirjutanud lisaks TLPL juhatusele ka sotsiaalminister Tanel Kiik. Minister tutvus meie uute ruumidega ning jättis meie külaliste seinale enesest käejälje. Põgusalt arutati ka suurperede toetuste teemasid. Minister lahkus meie ruumidest praktiliselt otse AK stuudiosse, kuid lubas peagi jälle tulla.

Uudis Hansabi lehel.