Suur tänu Tanel, Liisa ja Tarmo!

Eile 06.12.2019 käis meil toiduaidas abiks vabatahtlik Tanel Kiik. Toiduaida tööst vabal ajal täidab Tanel sotsiaalministri kohustusi   ning eile olid temaga kaasas ministri abi Liisa Tolli ja nõunik Tarmo Kurves. Kontakt ja tähelepanu mida meie tegevusele osutate on hindamatu, samuti nagu Teie julgustus meie vabatahtlikele ja liikmetele! Väga suur tänu Teile kõigile!

Vaata rohkem pilte siit: https://www.facebook.com/lasterikkad/posts/2749066375115440

Lisaks kiirele ja asjatundlikule tööle ja suhtlusele liikmetega, vahetasime ministriga mõtteid sellest, millist toetust lasterikkad pered riigilt ootavad. Toiduaidas panustas ministri meeskond krapsakalt ja ei põlanud ära ühtegi tööd. Minister Kiik võttis selle kokku nii “füüsiline töö siin on hea puhkus kõikvõimalikest koosolekutest ja memodest”.

Minister oli kohal et toetada meie ruumide otsimise kampaaniat. Ruumid on tänaseks leitud ning varsti võib selles osas täiendavaid uudiseid kuulda. Kolimine on aga suur töö ning Liit vajab jätkuvalt sellega hakkamasaamiseks liikmete ja toetajate abi. Vaja on kanda nii sisseseade kui ka remondikulusid.

Ka uutes ruumides on vaja luua võimalused toidu käitlemisele. Samuti on vaja sisustada koolitusklass. Seoses kolimisega võtame vastu eraisikute ja juriidiliste isikute annetusi arveldusarvele EE697700771003959335 LHV pangas märksõnaga “Kolimine”. Juhul kui oskate soovitada häid ruume suuruses alates 300 m2, mis sobivad toidu käitlemiseks, on kõik vihjed oodatud aadressile juhatus@tlpl.ee.