Suur tänu, hea Riina!

Meie hea sõber, rahvastikuminister Riina Solman osales eile 01.11.2019 TLPL liikmetele toiduabi jagamisel. Minister panustas vabatahtlikuna, osaledes kõikides vabatahtliku tegemistes nakatavad entusiasmi ja rõõmsa meelega. Minister avaldas imetlust ja tunnustust toimiva tänuväärse tegevuse eest!
Ministri särav ja rõõmus meel sai koos eilse vabatahtlike meeskonnaga pildile püütud. Aitäh Riina, meil on hea meel, et Sa meie lasterikaste ja vabatahtlike jaoks olemas oled!
Rahvastikuminister osales meie toidujagmises seoses TLPL kolimiskampaaniaga. Tallinna Lasterikaste Perede Liit peab endale kahe kuu jooksul uued ruumid leidma ning sellel eesmärgil kaasatakse tuntud inimesi meie tegemistesse.
TLPL on üks suurimaid Eesti suurperede liitusid, kes jagab iganädalast toidu- ja riideabi rohkem kui 190-le perele. Seoses kolimisega võtame vastu eraisikute ja juriidiliste isikute annetusi arveldusarvele EE697700771003959335 LHV pangas märksõnaga “Kolimine”. Juhul kui oskate soovitada häid ruume suuruses alates 300 m2, mis sobivad ka toidu käitlemiseks, on kõik vihjed oodatud aadressile juhatus@tlpl.ee.

1 thought on “Suur tänu, hea Riina!

  1. Pingback: Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liit » Aita suurperedel kolida!

Kommenteerimine on suletud.