Pere Sihtkapitali abiga tugeva ja sõbraliku pere poole!

Pere Sihtkapital toetas eelmise aasta novembri otsusega TLPL esitatud projektitaotlust “Tugev ja sõbralik pere”. Meie projekti toetatakse summas 12 661,60 €, koos omafinantseeringuga on projekti maksumus kokku 13927,76 €. Pere Sihtkapitali teisi toetatud projekte saab vaadata siit.

Projekti eesmärk on läbi koolitussarja toetada Tallinna ja Harjumaa suurperesid, töötades samal ajal välja avalikud koolitusmaterjalid kõigile lastevanematele 12 erineval teemal (konfliktijuhtimine, digisõltuvus, paarisuhte hoidmine, piiride seadmine, lapse enesekindluse toetamine, jms). Igapäeva eluolu, töökeskkond ja laste kasvatamine on lastevanematele väljakutse, eriti suurperedes, kus kasvab tihti korraga mitu last, kes nõuavad samaaegset tähelepanu.

Koolitusprogrammi raames viiakse läbi mitmeid loenguid, mida peavad tuntud psühholoogid ja perenõustajad. Teiste seas Kärt Kase (www.suhteabi.ee), Sille Õun (http://enesetunne.ee/) ja mitmed teised tuntud koolitajad.

Koolitused on üldjuhul mõeldud osalemiseks kahele lapsevanemale koos. Ainult nii on võimalik reaalse ja püsiva tulemuse saavutamine perekonnas. Selleks, et koolitustel oleks tagatud piisav hulk motiveeritud osalejaid on koolitustel osalemiseks ette nähtud ka väike rahaline omaosalus. See tähendab umbes 90 % soodustust võrreldes sarnaste koolitustega.

Koolitussarja läbiivmise eest vastutab meie hea koolituste koordinaator Annika Alt. Esimest koolitust võib oodata juba hiljemalt veebruari keskpaigas. Jälgi reklaami, õigepea anname täpsemat informatsiooni!