TLPL kolimiskampaania

Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste perede liit otsib uusi ruume. TLPL on üks suurimaid Eesti suurperede liitusid, kes jagab iganädalast toidu ja riideabi rohkem kui 180-le perele. Liidu rendileping lõppeb juba kahe kuu pärast ning seoses sellega otsib liit endale uusi ja sobivaid ruume.

Kutsume meie suure mure lahendamiseks appi kõiki silmapaistvaid ja aktiivseid kodanikke. Selle eesmärk on tõmmata tähelepanu meie vajadustele ning leida üles võimalikud abistajad. Meie esimene abiline oli rahvastikuminister Riina Solman, kes panustas meie toidujagamises vabatahtlikuna tehes kõiki sellega seotud töid – aitähh, Riina!

Ruumides on vaja luua võimalused toidu käitlemisele. Samuti vajame pinda koolitusklassiks ning riideaida jaoks. Väga oodatud on ettepanekud ja vihjed meile sobivate ruumide osas. Seoses kolimisega võtame vastu eraisikute ja juriidiliste isikute annetusi arveldusarvele EE697700771003959335 LHV pangas märksõnaga “Kolimine”. Juhul kui oskate soovitada häid ruume suuruses alates 300 m2, mis sobivad toidu käitlemiseks, on kõik vihjed oodatud aadressile juhatus@tlpl.ee.

Laekuvaid rahalisi vahendeid kasutame tööstusliku külmambri demontaaaž ja montaaž, tõstukite, kaalude uuendamine ja vajadusel ruumide remont ning inventari soetus.

Juba praegu on meid toetanud:

  1. Rahvastikuminister Riina Solman
  2. Aave Transport OÜ
  3. Tallinna Ailinnapea Betina Beškina ja nõunik Anne-Lii Päiv

Toetejad: