TLPL kogus raha uue kaubiku soetamiseks

Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liit MTÜ vajab liikmeteenuste osutamiseks uut kaubikut, mille maksumus on 30500€. Olemasolev kaubik on teinud pööraselt head tööd- olles vedanud üle 1,5 miljoni kilogrammi toidukaupu ja muud vajalikku, kuid on juba kulukas ülal pidada ja jääb väikeseks.

Sõiduki abil aitame suurtel peredel paremini toime tulla. Kampaanias löövad kaasa ka lasterikkad pered ise, kuid sellest üksi ei piisa. Meile on vajalik täiskõrge, poolpika kerega, tugevdatud sildade, lisaaku ja generaatoriga, eelsoojendusega ja suurema mootori võimsusega mudel,. Kaubik sõidab pidevalt täislaadungis ega või kordagi jääda külma pärast käima minemata, kuna sellest sõltub sel päeval mitmesaja inimese toiduabi. Kallim mudel on ühtlasi väiksema kütusekuluga (keskmine vaid 7,3L/100km). Standardvarustuses ei ole kahjuks turvalisuse osas mõeldud kaassõitjatele, need tuleb lisaks osta. Hädavajalik on tagavaatekaamera, kuna senise kaubikuga on juba vähemalt 3 korda tagurdades kere vigastatud ja see on kallim kui kaamera. Lisaks pidasime oluliseks 5a garantiid. Kokkuvõttes püüame mõelda terviklikult ja näha koos tänaseid ja hilisemaid kulusid, analüüs näitab, et see tasub ära.
Seega, kui tunned, et soovid osaleda TLPL uue kaubiku hankimises, saad kasvõi kohe teha sihtotstarbelise annetuse. Selle jaoks on avatud spetsiaalne konto EE181010220196259221. Saaja on Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liit MTÜ. Ülekandesse palume märkida “Uus kaubik”. Oleme kantud ka tulumaksusoodustusega MTÜ-de registrisse.

Annetusi saab teha kuni 12. veebruarini 2017. Laekumiste üle teostab järelvalvet revisjonikomisjon ja tulemuse avaldame 13. veebruaril 2017.  Aita meil aidata!

Kontaktisik  Erki Tiivas, tel 5010680, erki.tiivas@gmail.com.